Rasporedi

 

RASPORED TRAJANJA ŠKOLSKOG SATA U ŠKOLSKOJ GODINI

1. 07:50 – 08:35
2. 08:40 – 09:25
3. 09:30 – 10:15
Odmor 10:15 – 10:30
4. 10:35 – 11:20
5. 11:25 – 12:10
6. 12:15 – 13:00

 

 

PRIMANJA RODITELJA 2019/20

       Učitelj / ica Razredi Termin informacija
1.       Beljo Marija 5.a,5.b,6.a,6.b,7.a,7.b,8.a,8.b Ponedjeljak 3. (9:30 – 10:15)
2.       Bilandžić Ana 1.a,2.a,8.b + PŠ Četvrtak 5. (11:25 – 12:10)
3.       Bilobrk Petra 1.,2.,3. PŠ Bajagić Srijeda 4. (10:45 – 11:30)
4.       Blajić Mario 5.a,5.b,6.a,6.b,7.a,7.b,8.a,8.b Srijeda 5. (11:25 – 12:10)
5.       Budimir-Bekan Ana 5.a,5.b,6.a,6.b,7.a,7.b,8.a,8.b Srijeda 3. (9:30 – 10:15)
6.       Čačija Stipanka 2.a Utorak 2. (8:40 – 9:25)
7.       Dragaš Iva 4.a,5.a,5.b,6.a,6.b,7.a,7.b,8.a,8.b Petak 2. (8:40 – 9:25)
8.       Fabjančić Dino 6.a,6.b,8.a,8.b Srijeda 4. (10:35 – 11:20)
9.       Filipović-Grčić Grozdana 4.a Srijeda 4. (10:35 – 11:20)
10.   Gulić  Jaka Vjera 1.a,2.a,3.a,4.a,6.a + PŠ Utorak 2. (8:40 – 9:25)
11.   Mihaljević Mato 5.a,6.a,7.a,8.a Ponedjeljak 4. (10:35 – 11:20)
12.   Omrčen Milica                  3. PŠ Gala Ponedjeljak 3. (10:00 – 10:45)
13.   Pivac Milena                           3.a Četvrtak 2. (8:40 – 9:25)
14.   Pletikosić Mirela 5.b,6.a,6.b,7.a,7.b,8.a Ponedjeljak 3. (9:30 – 10:15)
15.   Radić Stipe 4.a,5.a,5.b,6.a,6.b,7.a,7.b,8.a,8.b Utorak 6. (12:15 – 13:00)
16.   Sedlar Josipa 4. PŠ Gala Petak 3. (10:00 – 10:45)
17.   Šakić Ljubica  5.a,5.b,6.a,6.b,7.a,7.b,8.a,8.b Četvrtak 5. (11:25 – 12:10)
18.   Šimić Tatjana                    1.2.4. PŠ Gljev Ponedjeljak 3. (10:00 – 10:30)
19.   Tadić Ana 5.a,5.b,7.a,7.b Utorak 3. (9:30 – 10:15)
20.   Varenina Jelena 5.a,5.b, 6.b,7.a,7.b,8.a,8.b Četvrtak 6. (12:15 – 13:00)
21.   Vitić Anita 5.b,6.b,7.b, 8.b Petak 4. (10:35 – 11:20)
22.   Vrgoč Martin 5.a,5.b,6.a,6.b,7.a,7.b,8.a,8.b Ponedjeljak 3. (9:30 – 10:15)
23.   Vugdelija Antonia 1/2. PŠ Gala Srijeda 2. (8:45 – 9:30)
24.   Vučković Josipa 5.a, 8.a Utorak 6. (12:15 – 13:00)
25.   Zebić Josipa 3.a,4.a,5.a Četvrtak 4. (10:35 – 11:20)
26.   Zokić Andrija 5.a,5.b,6.a,6.b,7.a,7.b,8.a,8.b Srijeda 5. (11:25 – 12:10)
27.   Žmire Katica    1.a Utorak 4. (10:35 – 11:20)

 

 

RASPORED DEŽURSTAVA U ŠKOLSKOJ GODINI 2019/20/

Ponedjeljak prizemlje Mirela Pletikosić, Katarina Bašić
kat Stipe Radić, Paula Alagušić
 
Utorak prizemlje Maša Jenjić, Milena Pivac
kat Marija Beljo, Marija Petričević Šipić
 
Srijeda prizemlje Andrija Zokić, Josipa Zebić, Ljubica Šakić
kat Ana Tadić, Mato Mihaljević
 
Četvrtak prizemlje Grozdana Filipović-Grčić, Stipanka Čačija
kat Martin Vrgoč, Katica Žmire
 
Petak prizemlje Žana Sunara, Ana Tomašević
kat Anita Vitić, Dino Fabjančić