Festival matematike Split 2016.

Festival matematike Split 2016.

Mjesto: hotel Split 2016.

Datum: 6. svibnja 2016.

 

Festival matematike Split 2016. ove godine imao je prijavljenih 700 učenika u više od 170 ekipa iz 39 osnovnih škola i 13 srednjih škola iz Dalmacije. Osim škola iz Splita sudjelovale su škole iz Zadra, Šibenika, Sinja, Makarske, Solina, Trilja, Visa, Kaštela, Imotskog, Dugog Rata, Bibinja, Drniša, Supetra, Bola, Gradca, Škabrnje, Ploča, Omiša i Žrnovnice.

Zahvaljujući podršci našeg ravnatelja i prof. Marini Čudina i naša škola sudjelovala je s jednom ekipom učenika 3. r. (Ana Petričević i Mario Živalj ) i 4.r. ( Iva Petričević i Frano Mravak).

Ovim završavamo sezonu matematičkih natjecanja za ovu školsku godinu sudjelovali smo na Školskom/ gradskom, Županijskom i ekipnom natjecanju, kao i na međunarodnom „Klokan bez granica“.

Zahvaljujemo svim učenicima i učenicama, učiteljicama naše škole te roditeljima na sudjelovanju i pomoći. Nadamo se da će se uloženi trud isplatiti i veselimo se novim izazovima u idućoj školskoj godini.