Izvješća o rezultatima natjecanja

Učenici naše škole sudjelovali su na više natjecanja, te u nastavku donosimo kratka izvješća o rezultatima natjecanja.

 

Geografija

U školskoj godini 2016./2017. na školskom natjecanju iz geografije, koje se održalo 18.1.2017.,  sudjelovalo je 9 učenika (5 učenika šestog  razreda, 1 učenica sedmog razreda i 3 učenika osmog razreda).

Na županijsko natjecanje plasirala se učenica sedmog  razreda Luciana Mravak (mentorica –  Nikolina Čugura).

 

Lidrano

Na gradsko natjecanje upućeni su radovi 5 naših učenika te dva pojedinačna nastupa s recitacijama. Na županijsku razinu plasirala se učenica petog razreda Marija Munivrana sa svojim sastavom „Vuk“ (mentorica –  Ana Tadić).

 

Informatika

U školskoj godini 2016./2017. na školskom natjecanju iz informatike, kategorija osnove informatike,  koje se održalo 19.1.2017., sudjelovalo je dvoje učenika sedmog razreda i pet učenika osmog razreda. Na županijsko natjecanje, 10.2.2017., plasiralo se troje učenika osmog razreda: Ana Živalj, Tea Tenžera i Tea Petričević (mentor – Mijo Lelas) i jedan učenik sedmog razreda, Danijel Tomašević (mentor – Stipe Radić).

 

Engleski jezik

U školskoj godini 2016./2017. na školskom natjecanju iz engleskog jezika, koje se održalo 25.1.2017.,  sudjelovalo je 5 učenika osmog razreda. Nije bilo plasiranih na županijsko natjecanje.

 

Matematka

Dana 26. siječnja 2017. u našoj školi, kao i u cijeloj Hrvatskoj  održalo se školsko natjecanje iz matematike . Na školskom natjecanju sudjelovala su 24 učenika od 4. do 7. razreda ( 9 učenika četvrtog razreda, 8 učenika petog razreda, 5 učenika šestog  razreda i 2 učenika sedmog razreda). Učenik  četvrtog razreda Stipe Poljak (mentorica – Milena Pivac)  plasirao se na Županijsko natjecanje na kojem je ostvario 7. mjesto.

 

Hrvatski jezik

U školskoj godini 2016./2017. na natjecanju iz hrvatskog jezika koje se održalo 2.2.2017., sudjelovalo je 11 učenika (4 učenika sedmog razreda i 7 učenika osmog razreda). Nije bilo plasiranih na županijsko natjecanje.

 

59. natjecanje mladih tehničara

U školskoj godini 2016./2017. na 59. natjecanju mladih tehničara koje se održalo 2.2.2017., sudjelovala su 4 učenika. Na županijsko natjecanje, 3.3.2017., plasirao se učenik šestog razreda Josip Poljak (mentorica – Ljubica Šakić)

 

Sportska natjecanja

U školskoj godini 2016./2017. na školskim športskim natjecanjima naša škola sudjelovala je u sljedećim kategorijama:

Mali nogomet – školska razina

Stolni tenis:

  • Muški: Marino Ajdučić, Roko Tenžera, Marko Petričević – plasirali se na zonsko natjecanje
  • Ženske: Petra Čačija, Maja Žanko, Klara Marendić – školsko

Rukomet:

  • Muški – školsko
  • Ženske – plasirale se na zonsko natjecanje

Voditelj svih ekipa (mentor – Mario Blajić)

 

 

Čestitamo svim sudionicima školskih natjecanja, a osobito onima koji su se plasirali na višu razinu natjecanja