HIPPO 2018 – English without borders

6TH INTERNATIONAL ENGLISH LANGUAGE COMPETITION OPEN TO STUDENTS AND SCHOOLS WORLDWIDE

ENGLISH WITHOUT BORDERS

Ove školske godine odlučili smo ponuditi zainteresiranim učenicima mogućnost sudjelovanja u međunarodnom natjecanju iz engleskog jezika HIPPO u organizaciji Global Hippo Association.  Natjecanju inače mogu pristupiti učenici od 9 do 19 god širom svijeta,  a kategorije su  HIPPO 1 -5, ovisno o duljini vremena učenja engleskog jezika. Natjecanje ima tri kruga, a prvom,  preliminarnom krugu u našoj školi pristupilo je 15 učenika naše škole i jedan vanjski kandidat u 4 kategorije.  Natjecanje je provedeno 23. veljače  2018, a oni najuspješniji bit će pozvani u drugi krug natjecanja.  Školsko natjecanje provedeno je uz nadzor učiteljica engleskog jezika Katarine Bašić i Mirele Pletikosić.

 

hippo