Natjecanja iz engleskog jezika u šk.god.2017./2018.

Evo kratkog izvješća o uspjehu naših učenika u natjecanjima iz engleskog jezika.

U ovoj školskoj godini  ukupno  15 učenika naše škole od 4. do 8. razreda sudjelovalo je na dva različita modela natjecanja  iz engleskog jezika.

Na natjecanju za učenike 8-ih razreda osnovne škole u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje imali smo ukupno troje natjecatelja od kojih je jedan, učenik Dominik Ajdučić, postigao izvrstan rezultat na školskoj razini i ostvario mogućnost daljnjeg natjecanja na županijskoj razini.

Na međunarodnom natjecanju iz engleskog jezika HIPPO, ukupno se natjecalo 15 učenika naše škole, od 4. do 8. razreda. Dvoje učenika, Paula Žanko 4.r, kategorija HIPPO1 i Stipe Milardović 5.r, kategorija HIPPO2, ostvarili su izvrstan rezultat u preliminarnom krugu i plasirali se na regionalnu razinu natjecanja.

Svim natjecateljima veliko hvala na trudu i zalaganju, a najboljima čestitke na dobrom rezultatu. Nadamo se da ćemo u sljedećoj školskoj godini biti još uspješniji!

Vaše učiteljice i učitelj iz engleskog jezika,

Mirela Pletikosić

Marko Udovičić (Nikolina Gaurina)

Katarina Bašić (Ana Bilandžić)