Our House

Učenici sedmih i  osmih razreda naše Škole, u pratnji razrednica i učiteljica engleskog jezika, prošlo subotnje prijepodne su proveli u Splitu. Posjetili su HNK Split i gledali mjuzikl OUR HOUSE kojeg su zajednički realizirali učenici I. gimnazije iz Splita i Astor Collega iz Dovera.  Uživali su u dvosatnoj izvedbi prepunoj plesa, poznatih songova i  glume na zavidnoj razini iako se radi o učenicima srednje škole. Mora se naglasiti da je mjuzikl u potpunosti izveden na engleskom jeziku, što nikako nije umanjilo vrhunski doživljaj.  Naši učenici su bez poteškoća pratili dogodovštine jednog Joea i njegovih životnih odluka koje je, manje ili više ispravno, trebao donijeti.  Premda je ovo projekt kojeg su izveli učenici, produkcija i izvedba su na zavidnoj visini.  Kod nas rijetko imamo priliku gledati mjuzikl i to je razlog više da budemo  presretni na ukazanoj prilici.