LiDraNo

Na samom početku mjeseca veljače održana je općinska razina literarno, novinarsko, dramsko-scenskog stvaralaštva tj. LiDraNo. Natjecanje je održano u OŠ Ivana Lovrića u Sinju, a učenici naše škole natjecali su se u nekoliko kategorija.

U kategoriji scenski nastupi-grupa natjecali su se učenici 3.a razreda pod vodstvom svoje učiteljice Grozdane Filipović-Grčić, te učenici 5.a razreda pod vodstvom učitelja hrv.j. Dina Fabjančića i učiteljice hrv.j. Rajne Jukić.

U kategoriji pojedinačnih scenskih nastupa nastupila je učenica 8.b razreda Marta Poljak pod vodstvom učiteljice hrv.j. Ane Tadić.

Scenska izvedba  „Policajac i skitnica“  koju su izveli učenici 5.a (Anđela V.-policajaka i Toni B.-skitnica) proglašena je najboljom u svojoj kategoriji.  Pobjednički nastup osigurao je nastup našim petašim u HNK Split gdje će se sredinom veljače održati županijska razina LiDraNa.

Nastupe svih naših učenika uključujući i nekoliko prizora pobjedničkog scenskog nastupa možete pogledati u prilogu.

 

 

D.F.