10. Noć knjige

Dragi učenici, učitelji, roditelji i svi vjerni čitatelji, dobrodošli na obilježavanje 10. jubilarne Noći knjige. Zbog epidemioloških mjera prisiljeni smo našu prvu Noć knjige obilježiti virtualno, ali se nadamo da će sljedeće okupljanje biti uživo i u što većem broju. Kad otvorite poveznicu, prikazat će vam se fotografija s ovogodišnjim plakatom Noći knjige. U tu fotografiju ugrađene su ikone sa sadržajima. Klikom na ikonu možete otvoriti tekst, video ili igre. Na sredini se nalaze ikone s brojem 1, 2, 3. Na broju 1 možete otvoriti tekst o Noći knjige, a tu se nalaze i učenički crteži lektira koje su za njih imale ljekovitu moć. Na broju 2 možete pročitati tekst o maskotama Noći knjige i pogledati kako su naši učenici nacrtali svoje maskote. Na broju 3 nalaze se e-knjige naših učenika viših razreda te vas pozivam da ih prolistate i date svoj glas knjigama koje su vam se najviše svidjele. U gornjem redu nalaze se tri ikone s igrama. Igre se odnose na knjige i knjižnicu. U donjem redu nalazi se video na kojem možete poslušati priču, a zatim i odigrati tri igre vezane za tu priču. Važno je da prvo pogledate video jer u suprotnom nećete moći uspješno odigrati igre. Poveznica će biti dostupna tijekom cijelog vikenda, jedino će glasovanje za e-knjigu biti zaključano večeras u ponoć. Nadam se da ćete se zabaviti! https://www.thinglink.com/card/1440638998870491139