Nova aktivnost za učenike u našoj školi

Nova aktivnost za učenike u našoj školi

Ljubitelji crtanja, slikanja, street/wall art-a,te ostalih oblika umjetničkog izražavanja mogu pokazati svoje vještine u novoj aktivnosti u našoj školi. Ideja da se svim učionicama dade i njihov vizualni identitet, odnosno da se ulazi u učionice ukrase slikama koje simbolično predstavljaju školske predmete čija se nastava odvija u njima, čini se da će se provesti u djelo. Voditeljica aktivnosti je učiteljica Mirela Pletikosić, uz umjetnički nadzor učitelja Andrije Zokića te tehničku podršku ravnatelja Tomislava Budimira. Zainteresirani učenici već su prionuli na posao i eksperimentalno započeli oslikavanje ispred učionice engleskog jezika. Ako se svidi većini, projekt bi mogao poprimiti i šire razmjere, tj. sve bi učionice mogle dobiti prepoznatljive simbole, a škola veseliji i vedriji izgled više po mjeri i ukusu učenika.