„Vukovaru- gradu ponosa i mira“

U sklopu Dječjeg tjedna Udruga cjelovit život iz Sinja raspisala je literarni natječaj posvećen Vukovaru: Vukovaru- gradu ponosa i mira’. Natječaj je bio namijenjen školama Cetinskog kraja i to učenicima sedmih i osmih razreda. Na natječaju su sudjelovali i učenici naše škole: Katarina Poljak (7.r.), Mario Mravak  (7.r.), Bože Poljak (8.r.), Viktorija Poljak (8.r) i Marina Vučić (8.r). Proglašenje pobjednika održano je u Dvorani posljednje večere (Samostan Čudotvorne Gospe Sinjske) 10. prosinca.

Prvo mjesto osvojila je učenica naše škole Marina Vučić. Sudjelovanjem na natječaju učenici su svojim riječima i razmišljanjima još jednom odali počast Gradu Heroju. Marinin literarni nalazi se u privitku. Mentori učenika: Nikolina Odrljin i Dino Fabjančić.

Vukovaru, gradu ponosa i mira – Marina Vučić